nightlife

10 najlepszych miast na życie nocne na świecie

Chcesz mieć dobrą noc? Niektóre miasta mają więcej do zaoferowania niż inne. Więc gdzie powinieneś iść?

Wszyscy kochamy malować miasto czerwone; czy to szybko płynące napoje czy łatwe kobiety, które masz (lub oba), nie ma nic tak genialnego, jak noc w mieście z najbliższymi kumplami.

Niedawne badanie 27 000 podróżnych dokonane przez firmę Hotels.com ujawniło najlepsze miejsca na świecie w zakresie klubów nocnych. Podczas gdy notorycznie takie imprezy takie jak Nowy Jork (miasto, które nigdy nie śpi) i Las Vegas na czele rankingów, ale ogólnie rzecz biorąc, Europa jest niewątpliwie najlepszym miastem rozrywki w nocy.

“Nowy Jork i Las Vegas zawsze zapewniają niesamowitą podróż. Ale jest to różnorodność wśród europejskich miast, która czyni je tak interesującymi i ekscytującymi dla podróżnych z całego świata “, powiedziała rzeczniczka Alison Couper z serwisu internetowego.

“Niezależnie od tego, czy w Berlinie nocą jest Berghain, która ostatnio została uznana za najlepszy klub świata, Amsterdam z restauracjami pływającymi i kulturą kawiarni lub Paryżem z małymi, kameralnymi barami i lokalami muzycznymi, jest coś dla każdego. ”

1. Nowy Jork

new york

Najbardziej zaludnione miasto w Stanach Zjednoczonych i centrum nowojorskiego obszaru metropolitalnego. Z reputacją miasta, które nigdy nie śpi, a niektóre z najlepszych barów świata, koktajle i kluby nocne, trudno byłoby pokonać Wielkiego Jabłka w klubach nocnych. Najcieplejsze miejsca do spożywania i spożywania posiłków to Lower Manhattan i Soho, a dzielnica Meat Packing jest tętniącym życiem klubem nocnym.

2. Las Vegas

Najbardziej zaludnione miasto w Stanach Zjednoczonych w stanie Nevada. Las Vegas jest znanym na całym świecie ośrodkiem wypoczynkowym, znanym przede wszystkim z gier hazardowych, sklepów i wyśmienitych restauracji i jest wiodącym centrum finansowo-kulturalnym w południowej Nevadzie. Miasto stawia sobie za Stolicę Rozrywki Świata i słynę ze skonsolidowanych hoteli w kasynie i związanych z nimi rozrywek. Jeśli chcesz się bawić, dopóki nie będziesz mógł imprezować, gdzie indziej chcesz, ale Vegas? Z kręcącymi hotelami z kasyna na każdym rogu, mnóstwem neonów, niesamowitych klubów nocnych i showgirls, Vegas Strip jest gdzie jest. Jednak kasyna są również online, więc jeśli jedyną formą zabawy jest hazard, spróbuj gry Sizzling Hot online w pierwszej kolejności. Wtedy może chcieć wybrać miasto z różnego rodzaju nocnego życia.

3. Londyn

Stolica Anglii i Wielkiej Brytanii, największe miasto, strefa miejska i obszar metropolitalny w Wielkiej Brytanii i Unia Europejska. Nie ma wątpliwości, że Londyn ma tętniące życiem kluby nocne, a Soho i West End przyciągają miłośników koktajli i fantazyjnych barów, a także wschodu wschodniego Shoreditch i hotspotów Dalstone dla super klubów i didżejów.

4. Barcelona

Nit_Barcelona

Stolica Katalonii i drugie co do wielkości miasto w Hiszpanii, po Madrycie. Barcelona jest dziś jednym z wiodących światowych targów turystycznych, gospodarczych, targowych i wystawienniczych oraz ośrodków kulturalno-sportowych. Niezależnie od tego, jak zdecydujemy się na imprezę, jedno jest pewne – nie ma takiej rzeczy, jak wczesna noc w Barcelonie. Wspaniałe restauracje, bary i kluby to linie tego kolorowego

miasta, a dzielnica gotycka i El Raval są tam, gdzie można znaleźć większość działań. Popularne imprezy są od 3:00 do 7:00, więc nie liczyć na sen.

5. Berlin

Stolica i jeden z 16 stanów Niemiec. Drugie, najbardziej zaludnione miasto i siódma najbardziej zaludniona dzielnica miejska w Unii Europejskiej. Berlin jest domem dla najmodniejszych barów w słowie. Friedrichshain i Kreuzberg mają wiele opcji na imprezy, lub jeśli po pogotowiu na imprezie podziemnej lub magazynowej udają się do Mitte i Prenzlauer Berg. Berlin daje Big Apple biegnący za swoje pieniądze, jeśli chodzi o wyróżnienie “Miasto, które nigdy nie śpi”. Spójrz w prawą stronę i oferuje wiele okazji do całorocznego tańca.

6. Los Angeles

Najbardziej zaludnione miasto w Stanach Zjednoczonych w Kalifornii i drugie najbardziej zaludnione w Stanach Zjednoczonych, po Nowym Jorku. Miasto jest stolicą rozrywki na świecie, a niektóre z najlepszych klubów w kraju. Dom glitz i glam, podczas gdy w mieście można było biegać z gwiazdami. Kieruj się na zachód słońca i Hollywood Boulevard na setki klubów nocnych, do Westwood i Doliny do wspaniałych salonów i barów, a także do Santa Monica do barów sportowych i salonów plażowych.

7. Amsterdam

Amsterdam-red-light-L

Amsterdam jest największym miastem i stolicą Holandii. Jako stolica handlowa i jedno z największych centrów finansowych w Europie Amsterdam jest uważany za miasto świata alfa przez grupę badającą Globalization and World Cities (GaWC). Amsterdam ma zatłoczone życie nocne na ulicach, restauracje, kluby, kawiarnie i dzielnicę światła czerwonego, od starych pomieszczeń do galerii sztuki i teatrów podwojonych jako imprezy okolicznościowe. Rembrantplein i Leidseplein są głównymi obszarami clubbingu.

8. Madryt

Stolica i największe miasto Hiszpanii. Jest to trzecie co do wielkości miasto w Unii Europejskiej, po Londynie i Berlinie, a jego metropolia jest trzecim co do wielkości w Unii Europejskiej po Londynie i Paryżu. Życie nocne w Madrycie jest niepowtarzalne – w internecie nie ma nic podobnego. Madryt przychodzi po zmroku – nikt nie pomyśli o wyjściu na tańce przed 2 nad ranem. Latem mieszkańcy biegają z terrazy na terrazę, ponieważ kawiarnie dzienne stają się nocnymi klubami. Paseo de la Castellana posiada setki kawiarni, barów i klubów do wyboru.

9. Paryż

Paryż jest stolicą i największym miastem Francji. Położone jest nad rzeką Sekwanę, w północnej Francji, w samym sercu regionu Île-de-France. Miasto stylu łączy elegancję z obłbieniami w słynnych barach na Champs-Elysées. W bardziej relaksującym otoczeniu można delektować się potrawami i winem na Rue de Lappe i Charonne. Paryż jest dziś jednym z wiodących centrów biznesowych i kulturalnych na świecie, a jego wpływy w polityce, edukacji, rozrywce, mediach, nauce i sztuce przyczyniają się do tego, że jest jednym z największych światowych miast świata.

10. Bangkok

Bangkok jest stolicą Tajlandii i najbardziej zaludnionym miastem w kraju. W Bangkoku jest coś dla każdego, od eleganckich barów na dachu na szczycie pięciogwiazdkowych hoteli, do muzyki na żywo, rejsów po rzece i obiadów ekstrawaganckich. Rynki nocne są popularne w Silom, Patpong i Khaosan Road.