nowy rok

Dlaczego warto spędzić nowy rok w domu?

TO OSZCZĘDZA PIENIĄDZE

nowy rokSpójrz prawdzie w oczy, chodzenie do baru w sylwestra jest jak wyrzucanie pieniędzy do oceanu. Jeśli nie jesteś pełnoletni, pójście na koncert może się wydawać porównywalnym doświadczeniem finansowym. Tak czy inaczej, wszystko kosztuje więcej niż normalnie, a dobra zabawa warta 300 $- to dużo pracy. Jest łatwiej zarobić pieniądze w internecie. Jak? Darmowa kasa za rejestrację w kasynie – wiele kasyn oferuje bonusy dla nowych graczy. Bez ryzyka, ale dużo zabawy!

Wesole imprezy w domu

Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie musisz mieć miliona lat, żeby cieszyć się siadaniem. Imprezy w domu pozwalają na różne opcje, podczas gdy inne noworoczne lokale tego nie robią. Najgorszy scenariusz, mniej wygodnie jest siedzieć na podłodze w mieszkaniu zaufanego przyjaciela. W końcu może tam być nawet pies.

Impreza w domu nie potrzebuje wiele przygotowania sie

nowy rokKażda impreza w domu może zamienić się w imprezę na sen, kiedy jej potrzebujesz i planuj z wyprzedzeniem. Jeśli planujesz spędzić długi dzień przed Sylwestrem, zabawa przez całą noc może być bardziej stresująca niż przyjemna – ale to nie znaczy, że chcesz zostać sam w domu. Imprezy w domach oferują wszystko, co najlepsze z obu światów, z opcją awarii lub świętowania.

MOŻESZ NOSIĆ, CO CHCESZ

Wydostanie się na takie wydarzenie czasami oznacza wyjście z tego, co nosisz. W zależności od tego, co to jest, może nie być najbardziej wygodne lub dostosowane do pogody, a prawdopodobnie nie masz planu awaryjnego. Ale na imprezach domowych, tak długo, jak jesteś ubrany, wszystko jest naprawdę odpowiednie. Możesz nosić wszystko, od cekinowej sukienki noworocznej do wygodnej piżamy na pościeli i nadal masz miejsce, by schować płaszcz. Dodatkowo, będziesz miał przyjaciela, który pożyczy ci zmianę ubrania, jeśli się rozlejesz i / lub zrozumiesz, że bycie jedyną osobą w togie jest kłopotliwe.

Nie musisz używać z alkoholu

nowy rokNiezależnie od tego, czy nie jesteś wystarczająco dorosły, czy po prostu nie chcesz, rzeczywistość jest taka, że nie wszyscy piją i to jest całkiem fajne. Noce, takie jak Sylwester, często kojarzone są z konsumpcją alkoholu, ale nie jest to warunkiem dobrego spędzania czasu. Świętowanie poza barem może sprawić, że wszyscy angażują się w bardziej komfortową sytuację, niezależnie od tego, co znajduje się w ich filiżance.

Impreza w domu = przyjaciele,a nie nieznajomi

Wszyscy jesteście otwarci na poznawanie nowych ludzi, ale czasami pomaga wam mieć wspólnych przyjaciół, aby zapewnić was, że są fajni i nie pełzają. Jeśli masz zamiar pocałować nieznajomego o północy, to przynajmniej niech będzie z osobą, która otrzymała rekomendację.

Biezpiecznosc

nowy rokWszystko może się zdarzyć w Sylwestra i niestety to nie zawsze jest dobre. Przyjmując znajomość spędzania czasu w miejscu znajomego, zmniejszasz prawie wszystkie te zmienne. Wszyscy zaangażowani wiedzą, że jeśli mogą się tam dobrze bawić we wtorkowy wieczór, mogą bawić się tam każdej nocy.