Najlepsze kasyna w Polsce

Krótka lekcja historii Polski

Jeden z największych i najbardziej znanych krajów Europy Środkowej – Polska jest jednym z głównych członków Unii Europejskiej. Po II wojnie światowej rząd komunistyczny rządził tutaj jako państwo satelitarne Związku Radzieckiego i sytuacja trwała do 1989 r., kiedy to stało się jednym z kilku republik radzieckich, aby zobaczyć rewolucyjną zmianę. Dziś Polska jest krajem o silnych tradycjach demokratycznych i cieszy się jedną z najszybciej rozwijających się ekonomii świata. Istnieje tutaj nieco wiodąca branża gier hazardowych, chociaż operatorzy gier hazardowych muszą pracować zgodnie z dość surowymi przepisami. To rozciąga się do świata internetowego, gdzie licencjonowane są zakłady sportowe, ale inne usługi są dostępne tylko w witrynach z siedzibą w obcych krajach.

Jakie warunki egzystują dla kasyn online w Polsce?

Chociaż rząd nieustannie aktualizował swoje ogólne prawa dotyczące gier, poświęcili także czas na regulowanie internetowych kasyn w Polsce. Efektem uchwalonego w latach 2009-2011 ustawodawstwa było duże ograniczenie polskich witryn hazardowych online, przy czym dozwolono jedynie ograniczoną liczbę witryn internetowych zakładów sportowych. Kraj pozwala teraz graczom internetowym na ubieganie się o licencje sześcioletnie, a obecnie jest czterech operatorów, którzy skorzystają z tej możliwości. Przez pewien czas egzystował przepis, który wymagałby aby miejsca, które chciałoby licencję na prowadzenie tutaj kasyno online, ale przepis został zniesiony w 2015 roku.

Czy kasyna internetowe są regulowane w Polsce? Jak mocno?

Jednak bez kasyna internetowego lub sal pokerowych większość największych miejsc na rynku ma siedzibę za granicą i działa w nieuregulowanej przestrzeni. To nie znaczy, że te miejsca są niegodne. W rzeczywistości wiele z najbardziej renomowanych stron na świecie jest dostępnych dla polskich klientów. To właśnie te miejsca tworzą większość branży gier online w kraju, a niektóre informacje sugerują, że 90% lub więcej na rynku jest kontrolowanych przez te nielicencjonowane witryny.

Jakie kasyna online egzystują w Polsce?

Poza kilkoma większymi firmami publicznymi, które mają tendencję do pozostania poza rynkami nieregulowanymi, większość programistów chętnie licencjonuje swoje gry na tym rynku. Będziesz mógł znaleźć wiele różnych automatów, gier stołowych i innych opcji od twórców, takich jak: Novomatic, NetEnt, Betsoft, Microgaming i Yggdrasil Gaming. Novomatic pozostają najczęściej spotykanymi prawdziwymi slotami w Polsce, zarówno w trybie online, jak i offline z Sizzling Hot Deluxe, Lucky Lucky Lady i Lord of the Ocean wśród największych gier.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *