Nocne życie w Warszawie – gdzie znaleźć najlepszych DJ-ów?

Warszawa jest bez wątpienia miastem, które w nocy nie śpi. Gdy nadchodzi zmierzch, a z ulic znikają korki, niektóre miejsca są wprost oblegane przez ludzi. Coraz lepsze zaaranżowanie przestrzeni nad Wisłą sprawia, że oferta dla osób lubiących nieprzespane noce spędzone na parkiecie poprawia się. W stolicy znajduje się mnóstwo klubów, które są czynne do białego rana. W wielu z nich za muzykę odpowiadają naprawdę zdolni DJ-e. Jeśli dodamy do tego świetną atmosferę i miły dla oka wystrój, świetna zabawa jest gwarantowana. Poniżej znajduje się kilka lokali, w których parkiet zazwyczaj wypełniony jest ludźmi bawiącymi się przez całą noc, a brzmienia dobiegające z głośników sprawiają, że nogi same rwą się do tańca.

Enklawa

Enklawa jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów w Warszawie. Lokal ten mieści się przy ulicy Mazowieckiej 12. O oprawę muzyczną z reguły dbają DJ Scraby, DJ Derek i DJ Conrado N i Mr. Root. Goście mogą bawić się na dwóch poziomach, zaś z głośników często usłyszymy rytmy disco, r’n’b i pop. Tego miejsca nie sposób ominąć nie tylko ze względu na dobrą muzykę, ale także miłą atmosferę.

Luzztro

Klub Luzztro jest jednym z najbardziej znanych w całej Warszawie. W tym położonym przy Alejach Jerozolimskich 6 lokalu często pojawiają się ciekawi DJ-e, którzy zapewniają brzmienia porywające imprezujących na parkiet. W klubie Luzztro zazwyczaj spotkamy takich DJ jak Kalicky i Ten Bogen. Jeśli pragniesz ostrej zabawy do białego rana przy muzyce techno i house, z pewnością znajdziesz ją na którejś z dwóch sal tego lokalu.

Level 27

Level 27 wyróżnia się przede wszystkim wyjątkowym położeniem, bowiem znajduje się on na 27. piętrze Millennium Plaza przy Alejach Jerozolimskich 123A. Za dobre brzmienia w tym klubie odpowiadają głównie DJ Mixtee, DJ Mabu, DJ Koala, DJ Johnny W i DJ Morowy. Zachwycające widoki, z których można podziwiać warszawską panoramę i wspaniała muzyka powinny zadowolić nawet najbardziej wybrednych imprezowiczów.

Room 13 Club

Klub Room 13 znajduje się na ulicy Mazowieckiej 13, czyli tuż obok wspomnianej Enklawy. Udając się do tego lokalu, spotkamy tam utalentowanych DJ-ów, jak choćby DJ ROMI, DJ Bez Ksywy czy DJ Def Wave. Jest to jeden z najbardziej znanych klubów w Warszawie.

Klub Park

Klub studencki Park już od wielu lat działa przy alei Niepodległości 196. Ten mający swe początki jeszcze w latach 80. lokal przyciąga głównie młodych ludzi. Do klubu regularnie zapraszani są znani DJ-e, dzięki czemu Park jest bez wątpienia godny polecenia.

Club Capitol

Znajdujący się przy ul. Marszałkowskiej 115 Club Capitol jest jednym z najbardziej interesujących klubów w stolicy. W klubie tym często grają znani z klubu Level 27 DJ Mixtee, DJ Daaz i DJ Koala, a dodatkowo często zapraszani są różni wykonawcy. Poza dobrą muzyką lokal zachęca ciekawym wnętrzem nawiązującym swym stylem do teatru.

Club Stereo

Club Stereo znajduje się na ul. Nowy Świat 21. O dobrą muzykę w tym klubie dba stały rezydent klubu – DJ ARQSH, a imprezowicze bardzo chwalą sobie atmosferę. Na parkiecie często króluje muzyka i styl lat 90.